Rio klapvogn regnslag vs Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag
To Regnslag til barnevogn-modeller fra kategorien til klapvogn, side om side. Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag er den billigste lige nu (343,2 kr.); Rio klapvogn regnslag ligger højere (429 kr.).
Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag
Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag - Black
343,2 kr.
Køb Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag Se detaljerPris, lager og varianter
| Specifikation | Rio klapvogn regnslag | Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag |
|---|---|---|
| Pris fra | 429 kr. | 343,2 kr. |
| Prisinterval | 429 kr. | 343,2 kr. |
| Førpris | – | 429 kr. |
| Besparelse | – | 20% |
| Antal varianter | 1 | 1 |
| På lager | 1 af 1 | 1 af 1 |
| Farver | – | – |
| Størrelse | – | – |
| Kategori | Regnslag & myggenet | Regnslag & myggenet |
| Mærke | Britax Römer | Britax Römer |
| Levering | 1-2 dage | 1-2 dage |
| EAN | 4000984000429 | 4000984206289 |
Rio klapvogn regnslag
Hold dit barn tørt og komfortabelt på regnfulde dage regnslaget. Dette specialdesignede regnslag passer perfekt til Britax Rio klapvognen og er lavet af slidstærkt, gennemsigtigt materiale, der giver fuldt udsyn til barnet, samtidig med at det beskytter m
Se Rio klapvogn regnslag →Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag
Regnslaget beskytter dit barn mod regn og blæst. Det er nemt at montere og har ventilationshuller for bedre luftcirkulation samt et vindue, der giver dig godt udsyn til dit barn. Kompatibelt med Smile 3, 4 & 5Z.
Se Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag →Hvilken skal du vælge?
Er budgettet vigtigst, er Britax Römer Smile Klapvogns Regnslag det oplagte valg til 343,2 kr.. Vil du have den dyrere model, får du med Rio klapvogn regnslag typisk flere funktioner eller nyere udgave - afvej det mod prisforskellen på 85,8 kr.. Læs mere i vores guides, eller se begge i fuld kontekst under alle sammenligninger.
Priser opdateres dagligt. Links til forhandleren er annoncelinks - vi kan modtage kommission ved køb, uden ekstra omkostning for dig.